درباره ما
آسانسور
آسانسور
شرکت سحر فراز پیمان
آسانسور
تخصص ما خدمات مربوط به آسانسور و پله برقی می‌باشد.

شرکت سحرفراز پیمان ابتدا در زمینه طراحی و مونتاژ آسانسور شروع به فعالیت نمود و باتوجه به نیاز به تامین قطعات برای پروژه های خود و کبود تامین کنندگان مطمئن ، در زمینه تامین و عرضه قطعات مختلف آسانسور به صورت عمده نیز اقدام کرده است. 

آسانسور
حوزه فعالیت

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه اسانسور منجر به تماس های کمتر و هزینه های نگهداری کمتر در طول زمان می شود. تجهیزات آسانسور ترکیبی از چندین سیستم پیچیده و به هم پیوسته است که در شرایط اقتصادی کنونی هر کدام از این قطعات در صورت خرابی هزینه ای گران را متحمل خواهند کرد. از جهتی دیگر سرویس دوره ای اسانسور یک ضرورت است و باید حتما اطلاعات انجام آن نیز درج شود. بدین ترتیب با سرویس دوره‌ای اسانسور خود شما با یک تیر دو نشان را خواهید زد. 

در واقع پکیج آسانسور به کلیه تجهیزات آسانسوری گفته می شود که به طور کامل از کمپانی های خارجی وارد می شود. به طوریکه بزرگترین قطعه از موتور و ریل گرفته تا حتی واشر پیچ را هم می‌توانید از شرکت ما تهیه کنید. قطعاتی مانند انواع تابلو فرمان، انواع موتور گیرلس، انواع فلکه هرز گرد، انواع قفل درب اسانسور، انواع شستی طبقات اسانسور، انواع وزنه تعادلی بتنی اسانسور و … را می‌توانید از شرکت ما تهیه کنید. 

یکی از مهم ‌ترین نکاتی که قبل از خرید آسانسور و پله برقی باید به آن توجه کنید؛ پیدا کردن شرکت معتبر و سابقه ‌دار است. امروزه به دلیل پردرخواست شدن سفارشات بالابر، شرکت ‌های زیادی در زمینه تولید و عرضه این خدمات ایجاد شده است. بیشتر این شرکت‌ها حالت دلالی دارند و تنها قیمت را به دست مصرف کننده گران تر می‌رسانند! در انتخاب شرکتی که برای تامین قطعات آسانسور خود انتخاب می‌کنید دقت کنید!